Narzędzia TTI Success Insights

Lata nieustannych badań i testowania aplikacji pod każdym względem udowodniły, że instrumentom do badania zachowań TTI Style Insights można zaufać.

Badanie TTI Success Insights "DISC" zapewnia dogłębny wgląd w styl zachowania osoby. W oparciu o uzyskane odpowiedzi raport opisuje zachowania typowe dla badanej osoby.  Raport opisuje jak badany podchodzi do rozwiązywania problemów, jak reaguje na wyzwania, wpływa na ludzi, radzi sobie z tempem działań w swoim otoczeniu oraz jak odnosi się do ról i procedur ustalonych przez innych. Raport dostarcza wartościowych informacji związanych z postępowaniem badanego w sytuacjach stresujących i pod presją. Wszyscy wiemy, że ludzi motywują rzeczy, których pragną i do których dążą. Trudno jest się czuć zmotywowanym, gdy nasze podstawowe potrzeby nie są zaspokajane.

Jednak DISC to nie wszystko - to dopiero początek! Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi analizami Success Insights. Poniżej znajdują się przykładowe raporty Success Insights oraz opisy niektórych z narzędzi.


Przykładowe raporty
Informacje o raportach
Home
TTI Success Insights Polska,    Tel. 605 62 63 82,   Skype ID: successinsights.pl,   biuro.polska@successinsights-cee.eu
© TTI Success Insights CEE Llc. 2007- 2013 / Polityka Prywatności