Ekspertyzy

Rozwiązania i analizy TTI Performance Systems i Success Insights pozwoliły dostarczyć rozwiązanie problemów w zarządzaniu kapitałem ludzkim tysiącom firm na całym świecie. Z analizami odnoszącymi się do stanowiska pracy wykorzystującymi wiedzę o sposobie zachowania, uznawanych wartościach i umiejętnościach osobistych oraz serwisem naszych ekspertów, nasze rozwiązania zapewniają właściwe podejście i długotrwały efekt.
23545ghgu jhljgfyu ihohoh

Jak wygląda proces przeprowadzenia analizy TTI Success Insights?

Po podjęciu decyzji przez firmę o skorzystaniu z narzędzi Success Insights przeprowadzane jest badanie on-line. Badany otrzymuje link do strony logowania wraz z kodem dostępu, po zalogowaniu wypełnia badanie - w zależności od rodzaju analizy wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 10-45 minut. Badanie można wypełnić o dowolnej porze, z dowolnego miejsca, jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu. Należy jednak zarezerwować odpowiednią ilość czasu - badanie wymaga skupienia, nic nie powinno rozpraszać osoby wypełniającej kwestionariusz.

Po zakończeniu badania generowany jest indywidualny raport, przesyłany do badanego w wersji papierowej lub drogą e-mailową. Raportowi towarzyszy personalna informacja zwrotna - przeszkolony ekspert wyjaśnia wyniki badań. Omówienie raportu zazwyczaj odbywa się podczas osobistego spotkania z konsultantem, ale istnieje również możliwość otrzymania tych informacji drogą telefoniczną. Omówienie raportu skupia się przede wszystkim na trzech obszarach: osobisty i zawodowy rozwój oraz relacje z innymi ludźmi. Każdy raport zawiera również plan działania.
Home
TTI Success Insights Polska,    Tel. 605 62 63 82,   Skype ID: successinsights.pl,   biuro.polska@successinsights-cee.eu
© TTI Success Insights CEE Llc. 2007- 2013 / Polityka Prywatności